Kancelaria Notarialna Kraków

by
Kancelaria Notarialna Kraków
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

W pogoni za karierą często zaniedbujemy życie rodzinne, a nawet odkładamy ze współmałżonkiem decyzję o posiadaniu potomstwa. Często zdarza się, że kiedy decydujemy się na powiększenie rodziny jest już za późno lub pojawiają się problemy z zajściem w ciąże.

Bezdzietne małżeństwa, które poświeciły swoje życie na pomnażanie majątku muszą wiedzieć, że w przypadku śmierci jednego z nich spadek po nich dziedziczy nie tylko współmałżonek ale często też rodzice – lub w przypadku braku żyjących rodziców – rodzeństwo zmarłego. Zwykle współmałżonek zmarłego nie chce dzielić się wspólnym dorobkiem z rodzicami lub rodzeństwem spadkodawcy. Co zrobić, aby uchronić się przed taką sytuacją? W takim wypadku warto – jeszcze za życia – sporządzić testament, w którym powołamy do całego spadku jedynie współmałżonka.

Testament można sporządzić własnoręcznie, jednak lepiej, aby sporządziła go Kancelaria Notarialna Kraków to miejsce, w którym bez problemu znajdziesz notariusza. Bezdzietni małżonkowie w celu zabezpieczenia wspólnego majątku dorobkowego powinni sporządzić testamenty wzajemne.

Frazy kluczowe: Tynk mozaikowy Lakma, Szamba Betonowe Brzozów, elwix torba, rodogosz ogrody, Fotoprzekaźnik przeciwsobny, wałki pa66, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick, Aquaclear przydomowe oczyszczalnie ścieków, przeszczep łąkotki warszawa, zerwany triceps, blog początkującego elektronika
Back to Top